samochody, autobusy, taxi

Agencja reklamyZasadniczo naszą ofertę reklamy na samochodach można rozdzielić na trzy podpunkty.
1. Samochód klienta. Każdy nasz wyjazd do klienta, każde nasze parkowanie w miejscu publicznym jest jednocześnie reklamą naszej działalności. Oklejenie może się ograniczyć do zamieszczenia na aucie logo naszej firmy lub może zawierać elementy graficzne i opisowo prezentować zakres naszej działalności lub oferowanego przez nas asortymentu. Mówimy tutaj o autach osobowych, dostawczych i ciężarówkach.
2. Autobusy stanowią doskonałą reklamę o której zasięgu sami decydujemy. Podstawowe zalety kampanii reklamowej na tego typu pojazdach to:
* duża wielkość, a co za tym idzie, widoczność reklamy;
* mobilność reklamy.
Możemy decydować o zasięgu takiej reklamy poprzez wybór odpowiedniego przewoźnika. Autobusy MZK rozpropagują naszą działalność na terenie danego miasta i najbliższej okolicy. W przypadku autobusów PKS nasz wybór może paść na te, obsługujące krótsze, okoliczne trasy, jak i te, obsługujące ruch krajowy bądź międzynarodowy.
Autobusy mogą być oklejone częściowo (np. tylko tylna część) bądź całościowo (łącznie z bocznymi szybami).
Coraz powszechniej spotykamy busy obsługujące połączenia lokalne, także one stanowią doskonały nośnik informacji.
3. Taxi. Posiadają wszystkie zalety reklam umieszczanych na autobusach poza wielkością. Także tutaj najważniejszą zaletą takiej reklamy jest mobilność. Skuteczność takiej reklamy podnosi także to, że postoje taksówek najczęściej znajdują się w bardzo widocznych i ruchliwych miejscach! Nawet nie używane, stojąc często na osiedlowych parkingach, docierając z informacjami na nich zawartymi do dużej rzeszy ludzi.

Oklejanie pojazdów stanowi nie lada wyzwanie. O ile wyklejenie powierzchni płaskich nie stanowi dla wprawnej osoby większego wyzwania, o tyle oklejenie obłych kształtów pojazdów już tak. Dlatego tak ważne jest wykonanie właściwego projektu, wyboru odpowiedniego materiału i oczywiście samego naniesienia materiału.

Agencja reklamy

 

tel. 782 808 937 - zadzwoń - umów spotkanie!