banery, billboardy

Agencja reklamyBaner stanowi jedną z możliwych realizacji wielkoformatowych, praktycznie o nieograniczonych rozmiarach. Decydujący w tym wypadku jest odpowiedni dobór materiału. Przekłada się on na jakość prezentowanej grafiki a także na ciężar całego baneru i jego wytrzymałość (a są to czynniki, które mogą nawet przekreślić wykorzystanie danego baneru albo doprowadzić do szybkiego jego zniszczenia).
Baner może być wykonany specjalnymi foliami, dzięki czemu możliwe będzie całościowe lub częściowe przeklejenie, a co za tym idzie, ponowne wykorzystanie podkładu.
Oferujemy także:
* oczkowanie banerów;
* wykonanie konstrukcji pod rozwieszenie banerów.

Główną zaletą billboardów jest ich niewielki koszt przy dużej powierzchni reklamowej. Jest to idealny nośnik informacji reklamowej gdy chcemy tą informację cyklicznie zmieniać lub gdy powierzchnię reklamową mamy dostępną czasową.
Billboardy doceniają przede wszystkim sieci sklepów wielkopowierzchniowych, coraz częściej jednak, właśnie ze względów na coraz niższy koszt, korzystają z tej  formy reklamy nawet małe podmioty gospodarcze.
Obok projektowania i druku oferujemy także wyklejanie plakatów. Ta, wydawałoby się prosta czynność, wymaga zastosowania specjalnych klejów i przestrzegania konkretnych procedur. Tylko profesjonalne wyklejenie gwarantuje dłuższą żywotność takiej reklamy, amatorskie próby często kończą się tym, że nasza reklama osiąga efekt odwrotny od zamierzonego – odstrasza od oferowanego przez nas produktu lub usługi.
W naszej ofercie posiadamy tablice dedykowane pod billboardy, zarówno wolnostojące (jedno-dwustronne) jak i mocowane do elewacji.

 

tel. 782 808 937 - zadzwoń - umów spotkanie!