Wizytówki, firmówki

Agencja reklamyWizytówka często stanowi jedyny ślad dla naszego kontrahenta po spotkaniu z nami. Dlatego tak ważnym jest, by wizytówka posiadała niepowtarzalny wzór i taki walor estetyczny, by chciał ją zachować. Często bez tego nie jest możliwa nasza dalsza współpraca. Dla niektórych projektowanie wizytówek stanowi największe wyzwanie, w swej małej formie często zawierają wiele informacji graficznej. Dlatego też często można się spotkać z wizytówkami robionymi w oparciu o powszechnie dostępne szablony. Jest to rozwiązanie najgorsze z możliwych, proszę sobie wyobrazić spotkanie branżowe na którym wymieniają się Państwo identycznymi wizytówkami – oczywiście nie licząc danych teleadresowych.
W naszych pracach dążymy do tego, by zapewnić niepowtarzalność wzoru, z kolei w procesie produkcji jak najlepszą formę i jakość wykonania.

Firmówki, w przeciwieństwie do wizytówek, stanowią prezentację firmy a nie jednej osoby, zawierają dane adresowe i podstawowy zakres działania. Jak przy wizytówkach, tak i tutaj najistotniejszą rolę odgrywa projekt i zwarta prezentacja zakresu działalności. Firmówki stanowią doskonałą formę prezentacji firmy.

Zalety wizytówki i firmówki można połączyć poprzez stworzenie wizytówki, gdzie po jednej stronie znajdują się dane osobowe, z drugiej, prezentacja firmy. 

W naszej ofercie znajdą Państwo także karty rabatowe, stałego klienta. Jednym zdaniem, wszystko to, co wiąże się z małą poligrafią.

 

tel. 782 808 937 - zadzwoń - umów spotkanie!